Hızlı ve Öfkeli 6 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 6
Hızlı ve Öfkeli: Rio Soygunu’nun dünya çapındaki gişe başarısının üstüne inşa edilen, aksiyonu, akrobasiyi ve hikayeyi daha da yükseklere çıkaran ‘Hızlı ve Öfkeli 6’ filmiyle yönetmen Justin Lin dördüncü kez kamera arkasına geçiyor. Kendisine, yapımcı Clayton Towsend’in seriye yeniden katılmasını memnuniyetle karşılayan tecrübeli yapımcılar Neal H. Moritz ve Van Diesel da destek veriyor.

Dom (Vin Diesel) ve Brian’nın (Paul Walker) Rio’da yaptıkları hırsızlıkla devirdikleri Kingpin Krallığından sonra kendilerine 100 milyon dolar kalmıştır. Bu soygundan sonra kahramanlarımız dünyaya dağılmıştır. Ancak eve dönemiyor olmaları ve sonsuza dek kaçak yaşamaları, hayatlarını yarım bırakmaktadır.Enyenifilmlerizle.com İyi Seyirler Diler

Hızlı ve Öfkeli 6 filminin oyuncuları Dwayne Johnson , Luke Evans , Michelle Rodriguez , Paul Walker , Vin Diesel, senaryosu tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Justin Lin yapmıştır.

Filmi izlemek için film izleme sitemiz olan http://www.enyenifilmlerizle.com/the-hardy-buck.html adresinden izleyebilirsiniz.

Filmle ilgili etiketler 2013 Filmleri izle , Aksiyon Filmleri izle , Gerilim Filmleri izle , hızlı ve öfkeli 6 full izle , hızlı ve öfkeli 6 hd izle , hızlı ve öfkeli 6 türkçe dublaj izle , Macera Filmleri izle , Polisiye filmler , Yabancı Filmler, filmin kategorisi ise 1080p Filmleri , 2013 Filmleri , 720p Filmleri , Aksiyon Filmleri , En İyi 50 Film , Genel , Gerilim Filmleri , Macera Filmleri , Polisiye Filmleri , Suç Filmleri , Türkçe Dublaj Filmler , Vizyondakiler

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s